Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

OTOČNÉ KRESLO BAR LOUNGE VELVET

OTOČNÉ KRESLO BAR LOUNGE VELVET | Dutchbone

Komfortné otočné kreslo v zamatovom čalúnení

Kreslo Bar Lounge Velvet je typ nábytku, ktorý vás víta doma s „otvorenou náručou“. Po náročnom dni sa môžete usadiť do jeho pohodlného zamatového čalúnenia a oddychovať. Toto široké otočné kreslo z dielne značky Dutchbone vás nebude obmedzovať v pohybe ani opierkami na ruky. Nech už sa rozhodnete venovať mu miesto v obývačke, spálni alebo v inom priestore, určite sa stane výrazným dominantným prvkom. Na základe priestoru si môžete vybrať z troch farieb, ktoré dokonale vyzdvihujú jemný zamatový lesk.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterový zamat, čalúnenie 30.000 Martindale, preglejková škrupina s PU penou, oceľová otočná podnož s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 120 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_bar-velvet-lounge-chair_roomfactory_Det1

príjemné zamatové čalúnenie

dutchbone_bar-velvet-lounge-chair_roomfactory_Det2

vysoký komfort

dutchbone_bar-velvet-lounge-chair_roomfactory_Det3

otočné kreslo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!