Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÁ JEDÁLENSKÁ STOLIČKA SCUOLA

DREVENÁ JEDÁLENSKÁ STOLIČKA SCUOLA | Dutchbone

Robustné a odolné drevené stoličky do kuchyne a Vašej jedálne

„Old-school“ školská stolička dostala nové prevedenie! To je to, čo sa stalo stoličke Scuola od Dutchbone, ktorá našla svoj pôvod v starožitnej talianskej dielni. Tmavé drevo a čierny oceľový rám jej dodávajú sofistikovaný vzhľad. Napriek modernému prevedeniu Scuola neprišla o základné kvality. Stolička je stohovateľná a schopná odolávať ťažkému zaobchádzaniu. Ideálna do podniku či reštaurácie, ale aj do vášho domova! Neváhajte ju skombinovať s jedálenským stolom Scuola a váš interiér dostane nový „old-school“ rozmer.

ROZMERY

Š47 X H43 X V83 CM,

5 KG

MATERIÁLY

Chrbát a sedadlo z bukovej preglejky, povrchová úprava vo farbe orechu, opatrené transparentným lakom, oceľový rám s čiernou práškovo nanesenou farbou, Stohovateľná, Max. zaťaženie: 120 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_scuola chair_roomfactory_Det3

kvalitná buková preglejka

dutchbone_scuola chair_roomfactory_Det1

odolná konštrukcia

dutchbone_scuola chair_roomfactory_Det2

stohovateľná

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!