Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÁ STOLIČKA BLACKWOOD

DREVENÁ STOLIČKA BLACKWOOD | Dutchbone

s nezameniteľným štýlom z 50. rokov patrí medzi obľúbené drevené čalúnené stoličky

Stolička Blackwood je odpoveďou Dutchbone na rastúci záujem o oddychové kreslá v klasickom štýle. Robustný oceľový rám, tmavá orechová dyha a čierne kožené čalúnenie vás privítajú po náročnom dni a doprajú pohodlie a oddych pri vašom aktívnom relaxe. Svojím dizajnom inšpirovaným 50. rokmi zažijete návrat v čase a váš interiér pohladia spomienky na retro. Vyberte si ergonomickú stoličku z rešpektovanej čiernej či prírodnej hnedej a vpustite tohto prémiového spoločníka z minulého storočia do vašej obývačky.

ROZMERY

Š55.5 X H51 X V78 CM,

7.8 KG

MATERIÁLY

Poťah z umelej kože (100% PU) orechová ohýbaná dýha, oceľový rám s čiernou práškovo nanesenou farbou,max. zaťaženie: 120 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_blackwood chair_roomfactory_Det1

poťah z umelej kože

dutchbone_blackwood chair_roomfactory_Det2

ohýbaná orechová dýha

dutchbone_blackwood chair_roomfactory_Det4

Dostupná v dvoch farbách

dutchbone_blackwood chair_roomfactory_Det3

čierny oceľový rám

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!