Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA BARBARA

STOLIČKA BARBARA | Dutchbone

Elegantná a pohodlná stolička v retro dizajne

Stolička Barbara je natoľko elegantná, že jej dizajn bude zaručene aktuálnym aj o desať rokov. Široké zvažujúce sa operadlo, mäkký a priestranný sedák a luxusný zamatový poťah robia túto stoličku neobyčajne pohodlnou. To všetko zladené do dizajnu inšpirovaného polovicou minulého storočia robia Barbaru skutočnou pastvou pre oči. Vyberte si z množstva farebných prevedení a dodajte vášmu interiéru šmrnc!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterová látka so zamatovým vzhľadom, 20.000 Martindale, farebná stálosť 4-5, Preglejková škrupina s PU-penou, Masívne nohy z lakovaného bukového dreva s farbou orechu, Max. zaťaženie: 120 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_barbara chair_roomfactory_Det1

komfotné operadlo

dutchbone_barbara chair_roomfactory_Det2

až 6 farebných prevedení

dutchbone_barbara chair_roomfactory_Det3

trendový zamatový vzhľad

dutchbone_barbara chair_roomfactory_Det4

orechové nohy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!