Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Stolička Thirsty

Stolička Thirsty | Zuiver

Ekologické stoličky z recyklovaných PET fliaš

Značka Zuiver vdýchla dušu nepotrebným materiálom, aby v spolupráci s dizajnérmi zo štúdia Ape mohla staviť na ekológiu. Z plastových fliaš pochádzajúcich z Číny tak vyrobili stoličku Thirsty. V jedinom unikátnom kúsku sedenia sa podarilo zhodnotiť 60 až 100 plastových fliaš, ktorých pôvodný obsah už dávno uhasil smäd po tekutinách bažiacich zvedavcov. Táto inšpirácia sa zosobnila v názve i dizajne pohodlnej stoličky do kuchyne či do pracovne. Jej subtílny oceľový rám s podrúčkami alebo bez nich podopiera telo čalúnenej stoličky a ponúka možnosť vychutnať si pracovnú poradu i chrumkavý croissant pri kuchynskom stole. Čalúnené stoličky Thirsty tak dokazujú, že láska k prírode môže mať formu domáceho pohodlia s použitím recyklovaných materiálov.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% upcyklovaná PET škrupina (polyetylén tereftalat), Oceľový rám s práškovým nástrekom s plastovými krytkami, Max. nosnosť: 120 kg, Stohovateľná až do 4 ks

AUTOR

APE

kľúčové vlastnosti

zuiver_thirsty-chair_roomfactory_det1

komfortné podrúčky

zuiver_thirsty-chair_roomfactory_det2

subtílny rám

zuiver_thirsty-chair_roomfactory_det3

stohovateľná do 4 kusov

zuiver_thirsty-chair_roomfactory_det4

vyrobená z recyklovaných PET fliaš

O výrobcovi

Zuiver je populárna holandská značka s množstvom hodnotného dizajnového nábytku za príjemné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie.
V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!