Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA TORRANCE

STOLIČKA TORRANCE | Dutchbone

Elegantná stolička z masívu v štýle 60-tych rokov

Stolička v štýle 60-tych rokov, Torrance vám ponúka subtílny no masívny drevený rám tvoriaci elegantnú siluetu a štýlový rybinový vzor poťahu. Drobné detaily z kvalitnej PU kože dodávajú stoličke moderný nádych. Široký posed, príjemný poťah a pohodlné polstrovanie robia zo stoličky Torrance ideálnu voľbu k vášmu jedálenskému stolu či do kaviarne! Vyberte si z prevedenia s alebo bez podrúčok.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterová látka so vzorom rybej kosti, Preglejkové sedadlo s PU penou, hustota 30, Odnímateľný opierkový vankúš, masívny rám z kaučukového dreva, opierka z akácie, tmavo lakovaná, Max. zaťaženie: 130 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_torrance chair_roomfactory_Det1

nohy z kaučukového dreva

dutchbone_torrance chair_roomfactory_Det2

klasický vzor rybej kosti

dutchbone_torrance armchair_roomfactory_Det2

prevedenie aj s podrúčkami

dutchbone_torrance chair_roomfactory_Det4

komfortný posed

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!