Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA WILLOW

STOLIČKA WILLOW | Dutchbone

Variácia školskej stoličky s elegantným rámom a pohodlným sedením

Stolička Willow je modernou interpretáciou klasickýck školských stoličiek. Poznáte podobné kusy z našej ponuky? Tento kus je niečím výnimočný, aby ste mohli stráviť dlhý čas pri vašom stole v pohodlí, Willow vám zabezpečuje veľmi komfortný posed. Čierny oceľový rám, kvalitný poťah z PU kože v elegantných farbách a mäkké polstrovanie, to je Willow!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Vintage PU koža, 50.000 Martindale, farebná stálosť 4, Buková preglejka a sedlo s PU-penou, hustota 40, oceľový rám s čiernou práškovo nanesenou farbou, plastové ukončenie nôh, Gravírované logo Dutchbone na stranách, Max. zaťaženie: 110 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_willow chair_roomfactory_Det1

vysokodolné čalúnenie

dutchbone_willow chair_roomfactory_Det2

čierny oceľový rám

dutchbone_willow chair_roomfactory_Det3

plastové ukončenie nôh

dutchbone_willow chair_roomfactory_Det4

klasický elegantný dizajn

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!