Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA WOODY

STOLIČKA WOODY | BARCELONA DD

Komfortná a s jedinečným retro dizajnom, patrí medzi obľúbené moderné jedálenské stoličky

Dizajn stoličky Woody má jemný nádych „vintage“ štýlu, ktorý je ponáškou na klasickú drevenú lamelovú stoličku. Woody vsádza na rovnováhu medzi ľahkosťou, fukčnosťou, ergonómiou, rešpektovaním životného prostredia a nenáročnosťou údržby. Jednoduché oblé krivky, prechádzajúce zo subtílneho lamelového operadla priamo do podrúčok, zabezpečujú vysoký komfort vo výnimočnom dizajne. Pozrite si tiež stoličku Steely, ktorá je Woodyho dizajnovým „bratom“. Vyberte si z piatich farebných prevedení do vášho exteriéru či interiéru!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Stolička s UV ochranou vhodná do interiéru aj exteriéru. Materiál z injektovaného polypropylénu so sklolaminátom. Stohovateľná. Možnosť polyesterového čalúnenia

AUTOR

JOSEP LLUSCA

kľúčové vlastnosti

resol_woody_roomfactory_Det1

klasický dizajn v modernom prevedení

resol_woody_roomfactory_Det2

stohovateľná s uv ochranou

resol_woody_roomfactory_Det3

z odolného materiálu

O výrobcovi

Španielska značka BARCELONA DD ponúka vyše 50 ročné skúsenosti so spracovaním termoplastov. V jej portfóliu dizajnového nábytku nájdeme zvučné mená ako Jorge Pensi, Joan Gaspar, či Josep Llusca. Výnimočným je aj vlastné laboratórium, kde sa všetky produkty testujú a mieša špecifická zmes ekologického polypropylénu a sklolaminátu pre konkrétny model. Väčšina stoličiek je navyše opatrená UV ochranou pre zabezpečenie farebnej stálosti.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!