Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZAMATOVÁ ČALÚNENÁ STOLIČKA FRANKY VELVET

ZAMATOVÁ ČALÚNENÁ STOLIČKA FRANKY VELVET | Dutchbone

Štýlová obľúbená stolička v zamatovom prevedení

Zdá sa, že je nemožné „nasýtiť sa“ dizajnu našej populárnej stoličky Franky, preto sa dizajnéri z Dutchbone rozhodli pridať jej nový variant v zamatovom prevedení! V novom, jemnom, zamatovom poťahu je táto stolička ešte viac neodolateľná ako doteraz. Robustná oceľová podnož sa v kontraste skvele dopĺňa s novým, elegantným a pohodlným sedákom. Vyberte si z viacerych farieb a variantov!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

ČALÚNENIE ZO 100% ZAMATOVÉHO POLYESTERU, 30.000 MARTINDALE (ODOLNOSŤ PROTI OTERU), FAREBNÁ STÁLOSŤ 4-5, DEKORATÍVNE PREŠÍVANIE, PREGLEJKOVÁ ŠKRUPINA S PENOU S VYSOKOU HUSTOTOU, OCEĽOVÝ RÁM S ČIERNOU, PRÁŠKOVO NANESENOU FARBOU S PLASTOVÝM UKONČENÍM NÔH, MAX. ZAŤAŽENIE: 100 KG

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_franky velvet chair_roomfactory_Det1

stabilné nohy

dutchbone_franky velvet chair_roomfactory_Det2

detail prešívania

dutchbone_franky velvet chair_roomfactory_Det3

komfortný posed

dutchbone_franky velvet chair_roomfactory_Det4

trendový zamatový look

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!