Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÉ SVIETIDLO CORRIDOR

NÁSTENNÉ SVIETIDLO CORRIDOR | Dutchbone

Kovové nočné lampy na stenu vo výnimočnom dizajne

Corridor je nástenným svietidlom inšpirovaným polovicou minulého storočia v modernom prevedení. Toto neprehliadnuteľné svetidlo je vyrobené z kovových plátov, vyformovaných do osobitého a pútavého celku. Výsledkom je taktiež svietidlo, ktoré vytvára neobyčajnú hru svetla na vašej stene. Corridor je dostupná v čiernom a mosadznom prevedení, obe osobitého charakteru no rovnako výnimočné!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s práškovo nanesenou mosadznou farbou s patinou alebo čiernou, pieskovanou farbou, 200 cm čierny PVC kábel s vypínačom, Zdroj : E27, 40 watt žiarovka, max. 13 watt úsporná žiarovka, max. LED 6 watt, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_corridor wall lamp_roomfactory_Det1

patinovaný vzhľad

dutchbone_corridor wall lamp_roomfactory_Det2

minimalistický spínač

dutchbone_corridor wall lamp_roomfactory_Det3

dve farebné prevedenia

dutchbone_corridor wall lamp_roomfactory_Det4

organický tvar

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!