Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Stojaca lampa Grow

Stojaca lampa Grow | Zuiver

Lampou Grow sa nechajte chytiť do pasce

Ste milovníkom rastlín, no vo víre pracovných povinností nemáte čas sa o ne starať? S unikátnou lampou Grow rýchlo a jednoducho vykúzlite v miestnosti snový pocit živých rastlín vďaka hyperrealistickej ilúzii. Tú vytvára svetlom ožiarený, trojrozmerne vrstvený obraz exotickej rastliny zasadený do hliníkového rámu s dubovým povrchom. Dizajnové štúdio REM ateliér prináša toto originálne svietidlo v štyroch veľkostiach, pričom každú z nich zdobí iný druh rastliny. Nech už sa rozhodnete pre afelandru, figovník, palmičku, alebo kolokáziu, táto, hoci na prvý pohľad nenápadná lampa Grow, vnesie po zotmení príjemné svetlo do každého kúta.

vystavené v showroome

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

hliníkový rám s tmavým dubovým finišom, 2 ks akrylových skiel (1 ks s 50% priehľadnosťou a 1 ks so 74% priehľadnosťou), 200 cm PVC kábel, zabudovaný dotykový stmievač, energetická trieda: A ++ - E, zdroj pre veľkosť M: 4 W, Kelvin: 3000, 320 lumen, zdroj pre veľkosť L: 5 W, Kelvin: 3000, 400 lumen, zdroj pre veľkosť XL: 7 W, Kelvin: 3000, 560 lumen, zdroj pre veľkosť XL: 10 W, Kelvin: 3000, 800 lumen,

AUTOR

REM atelier

kľúčové vlastnosti

zuiver_grow-floor-lamp_roomfactory_det1

vytvára unikátnu atmosféru

zuiver_grow-floor-lamp_roomfactory_det2

4 prevedenia

zuiver_grow-floor-lamp_roomfactory_det3

dotykový stmievač

zuiver_grow-floor-lamp_roomfactory_det4

elegantný dubový finiš

O výrobcovi

Zuiver je populárna holandská značka s množstvom hodnotného dizajnového nábytku za príjemné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie.
V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!