Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOJANOVÁ LAMPA TOKIO

STOJANOVÁ LAMPA TOKIO | WL-Living

Elegancia a nadčasovosť ukrytá v dizajnovej lampe

Boli ste už v Tokiu? Stojaca lampa identického názvu vás jediným rozsvietením prenesie do tisícok kilometrov vzdialeného hlavného mesta Japonska. Jej textilné tienidlo na výškovo nastaviteľnom opráškovanom stojane vám posvieti na udalosti dňa a príbehy, ktoré si budete chcieť prečítať, ako aj na tichý kútik vášho interiéru, z ktorého bude vyžarovať pokoj paradoxne utíchajúceho ruchu veľkomesta. Neváhajte ním osvietiť aj váš jedálenský stôl a dovoľte tomuto modernému dizajnovému svietidlu, aby sa tajomstvo japonskej kultúry stalo súčasťou vášho každodenného života.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

textilné tienidlo (80% polyester, 20% bavlna), oceľové telo s práškovo nanesenou farbou, 180 cm čierno-biely kábel s nášľapným spínačom, tienidlo nastaviteľné vo výške: 145/168 cm, zdroj: E27, max. 60 wattová štandardná žiarovka,max. 32 watt úsporná žiarovka, max. 15 watt LED, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_tokio-floor-lamp_roomfactory_det1

výškovo nastaviteľná

white-label-living_tokio-floor-lamp_roomfactory_det2

textilné tienidlo

white-label-living_tokio-floor-lamp_roomfactory_det3

precízne spracovanie

white-label-living_tokio-floor-lamp_roomfactory_det4

subtílne oceľové telo

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!