Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO NANA

ZÁVESNÉ SVIETIDLO NANA | Dutchbone

Pletená závesná lampa s orientálnym nádychom

V Dutchbone sú posadnutí banánovými listami. Nie len kvôli ich výzoru a štruktúre, ale taktiež pre pocit exotiky ktorý s nimi prichádza.Tento pocit vám prinášame v podobe závesného svietidla Nana. Suché banánové listy, z ktorých je tienidlo upletené, vám dodávajú nádych východnej kultúry. Skombinujte túto okrúhlu prírodnú lampu s materiálmi ako drevo, sklo a starožitná mosadz a vytvorte si nezameniteľnú Durchbone atmosféru, relaxačné orientálne prostredie.

ROZMERY

Š34.5 X H X V140 CM,

1.08 KG

MATERIÁLY

tienidlo z pletených banánových listov na železnom ráme, Čierna železná krytka, 12 x 2,5 cm (Ø x V), 110 cm čierny PVC kábel s nastaviteľnou výškou, zdroj: E27, max. 40 w žiarovka, max. 13 úsporná žiarovka, max. LED 5 w, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_nana_roomfactory_Det4

tienidlo z banánových listov

dutchbone_nana_roomfactory_Det2

výškovo nastaviteľný kábel

dutchbone_nana_roomfactory_Det3

prírodné materiály

dutchbone_nana_roomfactory_Det1

VNÚTRO ZO ŽELEZNÉHO DRôTU

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!