Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
21. 09. 2022 • Naše realizácie

Máme nový web!

Sme veľmi radi, že vďaka rastúcemu záujmu o náš obchod sme mohli spraviť ďalší krok k jeho napredovaniu. Tentokrát sme sa zamerali na lepšiu zákaznícku skúsenosť, zvýšenie rýchlosti, čistý uprataný dizajn a mnohé nové funkcie, ktoré našim zákazníkom uľahčia život.

Máme nový web!

Čistota dizajnu

Do nášho obchodu sa stále snažíme vyberať len produkty, ktorým sami veríme a ktoré spĺňajú naše nároky na kvalitný súčasný dizajn. Preto sme ako hlavný pilier nášho nového webu zvolili jednoduchú čistotu dizajnu, kde naše produkty nechávame vyniknúť. Zároveň už pri prezeraní produktov v kategóriach si môžete pozrieť, v akých ďalších variantoch, farebných či veľkostných sa daný model vyrába. To našim zákazníkom uľahčuje výber, aj orientáciu pri výbere toho správneho produktu. Na produktovej stránke sme pridali bohaté štrukturované dáta, ktoré každým dňom dopĺňame, aby sme priblížili čo najviac detailov o rozmeroch, materiáloch, či iných vlastnostiach daného produktu.

A to ani nehovoríme o tom, že sme aktívne napojení na sklady vačšiny našich výrobcov, takže dostupnosť daného produktu vyobrazujeme vždy aktuálnu k danému dňu.

Roomfactory nový web


Nové triedenie

Obohatili sme štruktúru našej stránky o novú organizáciu a triedenie produktov podľa Miesností. Takto môžu naši zákazníci ešte pohodlnejšie nájsť to, čo práve hľadajú. Alebo sa len nechať inšpirovať a dopriať si osvieženie interiéru podľa toho, ktorá miestnosť si ho najviac zaslúži.

Roomfactory miestnosti


Lepšia zákaznícka skúsenosť

Našich zákazníkov si vážime a všetky podnety na zlepšenie si starostlivo uchovávame. Práve preto sa nám podarilo vytvoriť bohatú databázu Často kladených otázok, kde veríme, že našim klientom zodpovieme množstvo prípadných otázok k produktom, doprave a platbe, či reklamáciam. 

A keď už sme pri tých reklamáciach, ak už by k nim malo dôjsť, pripravili sme pre vás jednoduchý Reklamačný formulár, vďaka ktorému môžete zadať prípadnú reklamáciu len v niekoľkých jednoduchých krokoch. Vďaka nim sa nám podarí vyriešiť reklamáciu v čo najkratšom čase.

Často kladené otázky


3D modely pre architektov

Tak s týmto updatom sme sa teda poriadne zapotili. Sami sme architekti a vieme aké dôležité je vyobrazovať pri interiérových návrhoch skutočné produkty. V súčasnosti máme v našej 3D knižnici vyše 650 modelov našich produktov. Preto architekti a dizajnéri, neváhajte sa u nás registrovať, okrem 3D modelov vám poskytneme kvalitný servis a určite aj niečo navyše.


Páčil sa Vám náš článok?
Neváhajte ho zdielať so svojimi priateľmi.

Inšpirujte sa

Rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky
Naše realizácie
Rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky
Premiéra filmu Dámsky klub v NC Eurovea
Naše realizácie
Premiéra filmu Dámsky klub v NC Eurovea
Sídlo firmy BLUE BOSON v Bratislave
Naše realizácie
Sídlo firmy BLUE BOSON v Bratislave
Controller: 0.039167881011963 | Run time: 0.050701141357422