Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť, ako trikrát počuť. V prípade nákupu stoličiek ako aj iného nábytku to platí azda niekoľkonásobne – lepšie je raz vidieť a vyskúšať, ako prezerať množstvo obrázkov na internete a tápať. Aby sme našim zákazníkom vedeli čo najlepšie vyhovieť, práve z tohto dôvodu sme pre vás otvorili nový showroom.

Nachádza v Bratislave na rohu ulíc Grösslingová a Ulica 29. augusta a máme v ňom pre Vás prichystaných vyše 40 modelov našich najobľúbenejších dizajnových stoličiek. Vyskúšať si môžete rôzne obľúbené modely od čalúnených, cez polypropylénové, od jedálenských až po barové. K dispozícii máme množstvo vzorkovníkov materiálov aj textílií čalúnenia, takže naši zákazníci dostanú reálny obraz, ako môže ich budúci nábytok vyzerať. Ak majú preferenciu viacerých modelov a nevedia sa rozhodnúť, nie je nič lepšie ako modely na vlastnej koži vyskúšať. Umiestniť vedľa seba a porovnať, vyskúšať pri stole, premerať výšky, šírku a opäť sa posadiť.

Pre náročnejších klientov máme k dispozícii obsiahle katalógy od výrobcov, ktorí umožňujú aj zákazkovú výrobu. Ak by ste teda u nás nenašli model, ktorý by spĺňal Vašu predstavu, radi ju spoločne zadefinujeme, následne prehľadáme katalógy a výsledok predstavíme.

V budúcnosti plánujeme rozšírenie do ďalších priestorov v rámci budovy, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť čo najviac vzoriek na vyskúšanie.


Neváhajte nás navštíviť, radi Vám s výberom pomôžeme. Tešíme sa na Vás!

 

roomfactory-showroom

Podkladom pre bohatú farebnosť vystavovaných stoličiek je kombinácia tmavej antracitovej steny a drevených boxov s dubovou dýhou.

 

dizajnove-stolicky

Variabilná STOLIČKOVÁ STENA nám umožňuje naplno využívať možnosti priestoru. Vďaka posúvateľným dreveným boxom vieme prispôsobiť výšku pre každú stoličku zvlášť – podľa priestoru, aký potrebuje.

 

moderne-stolicky

Časť “pódium” je v strohom materiálovom prevedení pôvodného betónového stropu a nelakovanej OSB dosky. Mimochodom – za stenou s naším logom sa ukrývajú ďalšie priestory, s ktorými máme ďalšie zaujímavé plány.

 

roomfactory-showroom-bratislava

Výškovým delením showroomu na hlavnú časť a “pódium” vieme navodiť rôznu atmosféru pre rôzne produkty.

 

showroom-v-bratislave-roomfactory showroom-bratislava-greslingova

Súčasný priestor si vyžadoval rozsiahlu rekonštrukciu. Tá zahŕňala vyčistenie od starších zavlhnutých omietok a hydroizolačné opatrenia, ktoré zároveň ozdravili celú budovu od stúpajúcej vlhkosti.

 

roomfactory-showroom-bratislava otvorenie-showroomu

Následne sa realizovali nové sanačné omietky, zateplenie podlahy a výsledná materiálová a farebná úprava povrchov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.