Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

O NÁS

Naša firma sídli v Bratislave a bola založená architektmi s cieľom priniesť na Slovensko kvalitné zahraničné značky a ponúknuť tak svojim klientom aj širokej verejnosti prvotriedny dizajn za dostupné ceny. Náš eshop je iný ako ostatné, pretože presne taký chce byť. Dávame si záležať na odprezentovaní našich produktov, s dôrazom na detaily. V ROOMFACTORY.sk Vás nezaťažujeme tisíckami prebratých výrobkov pre naplnenie kvantity, naopak, ponúkame starostlivo a dôsledne vybratý dizajn a výrobcov, ktorým sami veríme. Tejto filozofii odpovedá aj náš vlastný originálny koncept eshopu.

PREČO ROOMFACTORY?

140 m2 Showroom

Kupovať stoličku bez vyskúšania? Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť! V našom prípade lepšie raz vyskúšať, ako len čítať o výrobkoch na internete. Práve preto sme pre našich zákazníkov zriadili showroom, v ktorom máme k dispozícii vyše 50 rôznych modelov stoličiek a cez 100 produktov značky Zuiver. Od kobercov, cez stolíky a skrinky až po svietidlá a doplnky. Ako sa k nám dostať a na kde zaparkovať nájdete v sekcii kontakt.

sídlo + sklad v bratislave

Najpredávanejšie produkty sa snažíme držať skladom! Niektoré menšie dokonca aj priamo v našom showroome. Rozmerovo väčšie produkty máme v našom externom sklade. Ten sa nachádza tiež v Bratislave, preto vieme veľmi rýchlo reagovať na dopyt našich klientov. Dokonca náš sklad poskytuje aj možnosť osobného odberu! Postupne sa snažíme naše skladové zásoby rozširovať a skrátiť tak dodaciu lehotu.

rýchla doba dodania

Čakať na nábytok 8-12 týždňov?
Toto u nás nehrozí! Robíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkom dodávali tovar v čo najkratšom termíne. Dodacie doby máme 24 hodín a 48 hodín, v prípade naskladnených produktov, alebo na objednávku 2-4 týždne. Termíny a naskladnenie preverujeme vopred a zákazníka o nich vieme informovať. Takto u nás vždy viete, kedy budete mať tovar doručený.

Ak ste u nás nenašli požadovaný produkt, neváhajte nás kontaktovať! Radi Vám model vyhľadáme aj nad rámec vyobrazenej ponuky.

 • 2014
  Založenie značky ROOMFACTORY
 • 2015
  prvý showroom KOCEĽOVÁ, BRATISLAVA
 • 2015
  druhý showroom GROSSLINGOVÁ, BRATISLAVA
 • 2017
  showroom zuvier GROSSLINGOVÁ, BRATISLAVA

Sme jediným oficiálnym partnerom holandskej značky ZUVIER
so samostatným showroomom na Slovensku.

ZDROJ: https://www.zuiver.com/where-to-buy/

Obchod ROOMFACTORY bol založený architektami,
tak prečo si od nich nenechať poradiť?

kľúčové vlastnosti

 • 3roky na trhu
 • 21architektov
  s nami
  spolupracuje
 • 5nízky počet výrobcov
  zaručuje rýchle dodanie
  a kvalitný servis
 • 2000+predaných
  stoličiek

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!