Košická realitná kancelária vsadila na zaujímavý koncept interiéru s originálnymi vstavanými prvkami doplnenými dizajnovým nábytkom.

 

Kreslá MINI BAR na otočnej podnoži plnia dvojakú funkciu. Na jednej strane slúžia konferenčnému sedeniu, na druhej strane komunikujú s pracovným stolom realitného makléra. Veľký rokovací stôl je vybavený pohodlnými farebnými stoličkami OMG chair.

 

Autor návrhu: Primatelier ARCHITEKTI | 2016

 

Mini Bar sleduje retro dizajnovú líniu návratu do sedemdesiatych rokov – v modernom šate. Elegantné stvárnenie minimalizované na základné kompozičné prvky mu dodávajú značnú dávku elegancie. V prípadne košickej realitnej kancelárie vhodne dopĺňajú kreatívne stvárnený interiér s ortogonálnym vstavaným nábytkom v subtílnej oceľovej konštrukcii.

Stoličky OMG chair patria medzi naše bestseller-y. Niet sa čomu čudovať, ich kompozičné prevedenie zaručuje fantasticky pohodlný posed. Dostupná je vo viacerých farbách čalúnenia, či dokonca v PU koži. Pre rýdzo kancelárske priestory sa vyrába aj vo variante OMG-OFFICE na podnoži s otáčavým plynovým piestom a kolieskami.

 

Zoznámte sa bližšie s Kreslom MINI BAR a dizajnovou rodinou stoličiek OMG CHAIR.

otocne-kreslo

 

dujanovy-interier

kosicka-realitna-kancelaria

 

moderny-nabytok