Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Drevená komoda CLASS

Drevená komoda CLASS | Dutchbone

Pôsobivá drevená komoda s dreveným rybinovým vzorom

Štýlová komoda Class z dielne obľúbenej holandskej značky Dutchbone vo vás vďaka svojmu nadčasovému dizajnu vzbudí pocit vznešenej elegancie a nenahraditeľnosti. Svojou priestrannosťou poskytne vašim obľúbeným veciam úkryt pred realitou, no súčasne umožní ich mať stále poruke. Skúsení dizajnéri stavili na agátové drevo s klasickým vzorom rybích kostí a prémiový vzhľad doladili mosadznými úchytkami a elegantným rámom. Komoda do obývačky menom Class tak ulahodí oku každého milovníka teplých tónov dreva, ktorých pohladeniu nebudete môcť odolať ani vy.

ROZMERY

Š180 X H45 X V60 CM,

51.20 KG

MATERIÁLY

telo z mdf dosky s dýhou z akáciového dreva s povrchovou úpravou z prírodného polyuretánu, 20 mm podstava z ušľachtilej ocele a 11mm kľučky dverí, starožitné mosadzné farebné prevedenie, po stranách: skrinky s dvierkami a jednou poličkou vnútri, Uprostred: dve menšie priestory so zasúvateľnými dverami (zdvihnúť a zatlačiť)

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_class sideboard_roomfactory_Det4

dyha z akácie

dutchbone_class sideboard_roomfactory_Det2

6 úložných priestorov

dutchbone_class sideboard_roomfactory_Det1

subtílny oceľový rám

dutchbone_class sideboard_roomfactory_Det3

oceľové úchytky v mosadznom prevedení

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!