Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Drevená skrinka Class

Drevená skrinka Class | Dutchbone

Nečakané tajomstvo ukryté vo vnútri

Nadčasová skrinka z kolekcie Dutchbone v sebe ukrýva neznámu príťažlivosť, ktorej obsah by ste len ťažko uhádli. Masívne agátové drevo v kombinácii s hranatými nohami a úchytky z ocele s nádychom mosadze dodajú vášmu interiéru punc vkusu a elegancie. Čerešničkou na torte je rozdelenie vnútra skrinky, v ktorom môžete prehľadne uložiť zbierku kvalitných vín a k nemu potrebný set pohárov. Odhaľte priateľom svoje nečakané tajomstvo a doprajte si slastný pocit z krásy dizajnovej skrinky „prvej triedy“.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

MDF doska s dyhou z akácie a prírodným PU náterom, konštrukcia a klučky z ocele s mosadzným náterom, plastové klzáky, max. nosnosť: 50 kg,

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_class-cabinet_roomfactory_det1

elegantné hranaté nohy

dutchbone_class-cabinet_roomfactory_det2

praktické úložné priestory

dutchbone_class-cabinet_roomfactory_det3

atraktívna dyha z akácie

dutchbone_class-cabinet_roomfactory_det4

mosadzné úchytky

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!