Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÁ SKRINKA JOVE

DREVENÁ SKRINKA JOVE | Dutchbone

Vintage drevená skrinka s množstvom úložného priestoru z masívneho jedľového dreva

Skrinka Jove je pospájaná dokopy z množstva drevených zásuviek a dvierok. Tento kus nábytku v štýle „patchwork“, má nielen potenciál stať sa vašim rodinným dedičstvom vďaka svojej výnimočnosti, no tiež vám ponúka svoje skvelé organizačné schopnosti. S ôsmimi zásuvkami a dvoma dvierkami vám Jove dáva netušené možnosti rozdeľovania vašich potrieb a dokumentov. So svojim vintage vzhľadom, mosadznými detailami, robustnými kovovými nohami a masívnym jedľovým drevom tvorí Jove výnimočný a štýlový kúsok ktorý bude akcentovať vo vašom interiéri!

ROZMERY

Š36 X H80 X V105 CM,

30 KG

MATERIÁLY

Prírodná, masívna skrinka z jedľového dreva, so starožitnou úpravou. 2 dvere a 8 zásuviek s rôznymi ozdobnými vzormi, mosadzné držadlá, Antracitové železné nohy. Max. zaťaženie: 20 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_jove cabinet_roomfactory_Det1

masívne jedľové drevo

dutchbone_jove cabinet_roomfactory_Det2

mosadzné detaily

dutchbone_jove cabinet_roomfactory_Det3

vintage vzhľad

dutchbone_jove cabinet_roomfactory_Det4

množstvo úložných priestorov

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!