Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÁ SKRINKA LICO

DREVENÁ SKRINKA LICO | Dutchbone

Štýlová drevená skrinka na nápoje z pravého jedľového dreva

Kufre a truhlice. Dizajnéri z Dutchbone cestújú tak veľa, že sa stali súčasťou ich životov. Na jednej z ich ciest objavili tento kufor, prerobený na drevenú skrinku. V tom momente vznikol nápad vytvoriť Lico, ktorá bude domovom pre vaše whiskey a obľúbené vína, tak vznikla táto retro nápojová skrinka. Keď je zavretá, stáva sa veľmi štýlovým vintage doplnkom vašej miestnosti, po otvorení sa môže začať večierok!

ROZMERY

Š50 X H50 X V109 CM,

18 KG

MATERIÁLY

masívna skrinka z jedľového dreva s vintage úpravou, Dekoratívne drevené detaily, železné pánty a zámky, závesný systém na vínové poháre, 2 zásuvky s kovovými rukoväťami, úložný Priestor pre 15 fliaš, 3 police pre uloženie fliaš na dvere, plastové kolieska s hrúbkou 6,5 cm (2x na dverách, 4x na skrinke) Max. zaťaženie: 40 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_lico cabinet_roomfactory_Det4

štýlová vintage skrinka na nápoje

dutchbone_lico cabinet_roomfactory_Det1

kovové detaily a úchytky

dutchbone_lico cabinet_roomfactory_Det2

jedinečné spracovanie

dutchbone_lico cabinet_roomfactory_Det3

na kolieskach pre ľahšiu manipuláciu

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!