Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

POLICA NA VÍNO MIL

POLICA NA VÍNO MIL | Dutchbone

Vintage mramorová vinotéka z prírodných materiálov

Radi by ste sa svojim hosťom pochválili zbierkou archívnych vín či likérov? Predstavte ju v unikátnej dizajnovej polici na víno Mil. Jej netradičné materiály a kvalitné remeselné opracovanie dodajú vášmu vinárskemu kútiku osobitý šarm a eleganciu. Pocit otvorenosti navodí jej nápadité prevedenie.Police a vrchná strana regálu z vysokokvalitnej fólie pripomínajúcu zelený mramor sú zasadené do matného kovového rámu zaručujúceho stabilitu. Vína si „poležia“ v hnedých páskach z byvolej kože, ktoré umocnia prírodný charakter použitých materiálov. Privítajte svojich hostí originálnym regálom na víno a ponúknite im lákavú možnosť voľby z vystavených zásob.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

ZELENÝ MRAMOROVÝ TOP A POLICE, ŽELEZNÁ KONŠTRUKCIA S ČIERNOU, PRÁŠKOVO NANESENOU FARBOU, HNEDÉ POPRUHY Z BYVOLEJ KOŽE PRE 9 FLIAŠ, MAX. ZAŤAŽENIE: 50 KG, Pozn.: mramor je prírodný produkt, preto sa vzhľad a hmotnosť každej police môže líšiť

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_mil-cabinet_roomfactory_Det1

prírodný materiál

dutchbone_mil-cabinet_roomfactory_Det2

elegantný dizajn

dutchbone_mil-cabinet_roomfactory_Det3

popruhy na odkladanie fliaš

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!