Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SKRINKA NAIROBI

SKRINKA NAIROBI | Dutchbone

Nadčasová drevená skriňa s dvierkami z mangového dreva

Boli ste už v Keni? V jej hlavnom meste Nairobi, ktorého pomenovanie by sme mohli voľne preložiť ako „miesto studených vôd“? Vôbec nemusíte cestovať, atmosféra Nairobi príde až k vám domov. Môžete si ju naplno vychutnať vďaka praktickej skrinke z masívneho mangového dreva. Svojím teplým vzhľadom prepožičia vášmu interiéru kúsok exotiky. Robustná drevená skriňa spolu s vyvýšeným železným rámom s práškovou úpravou dokáže spraviť skutočný „prievan“ vo vašom príbytku. Zároveň je praktická. Dokážete do nej uložiť všetko, čo má pred zrakmi zvedavcov ostať ukryté.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Skriňa z akácie, dvere z mangovníka opatrené PU lakom, 5 vnútorných priehradiek, železné rukoväte a rám s práškovo nanesenou farbou, nastaviteľné plastové ukončenia nôh, max. nosnosť 55 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_nairobi-cabinet_roomfactory_Det1

subtílne nohy

dutchbone_nairobi-cabinet_roomfactory_Det2

mangovníkové drevo

dutchbone_nairobi-cabinet_roomfactory_Det3

vnútorné priehradky

dutchbone_nairobi-cabinet_roomfactory_Det4

robustné prevedenie

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!