Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Jedálenský stôl Denise

Jedálenský stôl Denise | WL-Living

Estetický zážitok z veľkolepých preferencií

Nadšenie pri navrhovaní série stolíkov Denise neutíchlo ani pri jeho dominantnom členovi zvanom jedálenský stôl. Kontrast materiálov, zlaté detaily, zaoblené hrany stola a nohy orientované do tvaru pyramídy dodávajú interiéru tú správnu príchuť nadčasovosti, povzbudzujú k vychutnaniu netradičného jedla a prezrádzajú veľkolepé preferencie svojho hostiteľa. Precíznosť, s akou výrobca pristupoval k zhotoveniu stola, podčiarkuje aj kvalitná lakovaná jaseňová dyha s jemným prírodným vzorom vo farbe orecha. Jedálenský stôl sa tak stane nápaditým prvkom každej obývačky i jedálne a v kombinácii s niektorým z ďalších stolíkov denisovskej rodiny vytvorí harmonickú kombináciu praktických a estetických súčastí príbytku.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

30 mm stolná doska s dyhou z jaseňového dreva vo farbe orecha (morená a lakovaná), železná hrana v zlatej farbe, čierne nohy s práškovo nanesenou farbou so zlatými detailami a plastovým ukončením, max. nosnosť: 80 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_denise-dinnig-table_roomfactory_det1

subtílne nohy

white-label-living_denise-dinnig-table_roomfactory_det2

zlaté kontrastné detaily

white-label-living_denise-dinnig-table_roomfactory_det3

dostupný v dvoch prevedeniach

white-label-living_denise-dinnig-table_roomfactory_det4

jaseňová dyha v orechovej farbe

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!