Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

JEDÁLENSKÝ STÔL SCUOLA

JEDÁLENSKÝ STÔL SCUOLA | Dutchbone

Elegantný jedálenský stôl v kombinácií dreva a ocele

Kombinácia čiernej ocele a tmavého dreva nikdy nevyjde z módy. Dizajnéri z Dutchbone našli pôvodcu tohto stola v tradičnej talianskej dielni a rozvinuli ho do tejto dokonalej podoby. Pripomína vám tradičné pracovné stoly alebo školské lavice? Odrazu vznikol elegantný stôl s kužeľovitými oceľovými nohami a štíhlou vrchnou doskou. Tento výnimočný stôl odporúčame doplniť o stoličky s rovnomenným názvom Scuola!

ROZMERY

Š70-140 X H70-70 X V74-76 CM,

16-25 KG

MATERIÁLY

2 cm brezová preglejka, zafarbená vo farbe orecha, lakovaná, Čierny oceľový rám s práškovo nanesenou farbou, Nastaviteľná výška: 74 alebo 76 cm, Max. zaťaženie: 150 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_scuola table_roomfactory_Det1

dostupný v dvoch rozmeroch

dutchbone_scuola table_roomfactory_Det2

nastaviteľná výška

dutchbone_scuola table_roomfactory_Det3

masívna konštrukcia

dutchbone_scuola table_roomfactory_Det4

krásna orechová farba

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!