Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KONFERENČNÉ STOLÍKY Z MASÍVU SHAM

KONFERENČNÉ STOLÍKY Z MASÍVU SHAM | Dutchbone

Elegantný set stolíkov z indického palisandru

Set konferenčných stolíkov Sham je vyrobený z dreva Sheesham, tiež známeho ako indický palisander. Toto drevo je výnimočne trvácne, no tiež známe pre svoju krásnu kresbu a odtiene farieb. Umelci spolupracujúci s Dutchbone vyrábajú tieto stoly ručne a s výnimočnou precíznosťou pri vyrezávaní vrchnej dosky do najmenšieho detailu. Vďaka elipsovitému tvaru a rôznym výškam stolíkov Sham sa môžete so vzájomným usporiadaním tohto setu hrať podľa vašich aktuálnych potrieb. Nechajte sa zlákať týmto jedinečným setom z výnimočného dreva!

ROZMERY

Š50-60 X H70-110 X V33-40 CM,

15.4 KG

MATERIÁLY

Sada 2 konferenčných stolíkov z sheesham dreva, 25 mm masívny top, lakovaný, pevné nohy s mosadznými farebnými koncami, Max. zaťaženie: 20 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_sham coffee table_roomfactory_Det1

pravé sheesham drevo

dutchbone_sham coffee table_roomfactory_Det2

set 2 stolíkov

dutchbone_sham coffee table_roomfactory_Det3

mosadzný detail nôh

dutchbone_sham coffee table_roomfactory_Det4

precízne prevedenie

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!