Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KONZOLOVÝ STOLÍK DENISE

KONZOLOVÝ STOLÍK DENISE | WL-Living

Elegantný konzolový stolík s dôrazom na dizajn a nadčasovosť

Konzolový stolík v nápaditom vzhľade s dôrazom na každý detail poskytne vašim obľúbeným suvenírom atraktívne úložisko. Stane sa vaším nenahraditeľným pomocníkom, vďaka ktorému budete mať svoje spomienky vždy na očiach a po ruke. Kombinácia jaseňového dreva s orechovou dyhou a zlatými hranami doplnená o čierne lakované nohy so zlatým zakončením sa stane príjemným prvkom, ktorý vnesie do miestnosti nádych noblesy a nadčasovosti. Konzolový stolík majestátne zaujme svoje miesto v interiéri s citom pre dizajn a svojím kvalitným remeselným opracovaním podčiarkne zmysel pre krásu a estetické cítenie svojho majiteľa. Naservírujte si svoju dennú dávku vizuálnej radosti na „zlatom podnose“ a nechajte sa pohladiť eleganciou a charakterom príručného stolíka Denise.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

MDF stolná doska, jaseňová dyha vo farbe a vzore orecha, zlato lakované oceľové hrany, oceľové nohy s čiernou práškovo nanesenou farbou a zlatým lakovaním, max. nosnosť 20 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_denise-console-table_roomfactory_det1

elegantné zlaté hrany

white-label-living_denise-console-table_roomfactory_det2

jaseňová dyha v orechovej úprave

white-label-living_denise-console-table_roomfactory_det3

subtílne nohy so zlatým detailom

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!