Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Servírovací stolík Giulia

Servírovací stolík Giulia | Dutchbone

Drahokam vášho interiéru, ktorý sa stane hviezdou večera

Chcete svoj interiér obohatiť o noblesu a prestíž? Servírovací stolík Giulia vás bez mihnutia oka prenesie do rokov sedemdesiatych a otvorí dvere spomienkam, ktorými tieto pamätné roky žili. Stolík vás navyše nadchne svojím univerzálnym využitím. Stačí položiť šumivé nápoje na sklenené plochy jagavé ako lesklý ónyx, pričom sa nemusíte obávať o ich premyslenú stabilitu. Tú zabezpečí kovový rám odetý do elegantnej čiernej farby kvalitného opráškovania. Pozvite si priateľov i rodinu a doprajte im nevšedný zážitok zo servírovania.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železná konštrukcia s čiernym práškovým nástrekom, police z netvrdeného čierneho skla na MDF podklade, predné nohy s kolieskami, 3 priehradky na fľaše a závesný systém na poháre

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_giulia-trolley_roomfactory_det1

elegantné sklenené plochy

dutchbone_giulia-trolley_roomfactory_det2

subtílny stabilný rám

dutchbone_giulia-trolley_roomfactory_det3

praktické kolieska

dutchbone_giulia-trolley_roomfactory_det4

inšpirácia v 70tych rokoch

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!