Zuiver je populárna holandská značka dizajnového nábytku. Zároveň patrí medzi naše obľúbené firmy, keďže vyrába kvalitné produkty v zaujímavom dizajne za dostupné ceny. Inak tomu nie je ani pri novinkách na leto 2019. Kreatívne prevedenie, kvalitné materiály a originálny vzhľad sú spoločným menovateľom celého portfólia produktov. Pozrite sa s nami, čo si pre nás dizajnéri v Zuiver pripravili tentokrát.

 

PRÍRUČNÉ STOLÍKY LUIGI

Detailné opracovanie vytvára z každého vyrobeného kusu jedinečný originál! Príbeh stolíka Luigi začal nevedomky písať majster Luigi z Talianska, ktorý sa špecializoval na betónovú hmotu s použitím zvyškov mramoru. Holandský výrobca Zuiver sa rozhodol oživiť túto vyše storočnú tradíciu, čoho výsledkom je stolová doska pre príručný stolík Luigi. Dizajnový charakter stola podčiarkuje pokovaný železný rám v zlatom šate, ktorý ladí so všetkými dostupnými farbami vrchnej dosky. Príručný stolík nezabúda ani na individualitu svojich nadšencov, ktorým dáva možnosť výberu v hranatom a okrúhlom prevedení. Prineste si kúsok tradičnej nadčasovosti do svojho obľúbeného priestoru a potešte svoje zmysly pohľadom na originálny stolík.

 

okruhly-stolik-luigi

 

 

ZÁHRADNÉ STOLIČKY BACK TO SCHOOL

Aké by to bolo vrátiť sa do školských lavíc? Jediný pohľad na exteriérovú stoličku Back to school vás vráti do atmosféry letnej školy, ktorú ste nikdy nezažili! Táto dizajnová stolička s opráškovaným hliníkovým rámom, sedadlom a opierkou odoláva prudkému dažďu, vlhkosti, ale i slnku. Preto sa nebojte vychutnať si atmosféru letných prázdnin a užiť si svoj obľúbený dezert s nápojom na vašej terase, záhrade či balkóne v pohodlí elegantnej stoličky. Tá sa vďaka svojej stohovateľnosti navyše postará aj o početnú rodinu a priateľov. A vy si budete môcť zvoliť ľubovoľné množstvo v rôznych farebných kombináciách.

 

zahradne-stolicky

 

 

STOJANOVÉ SVIETIDLO LUB

Fantastické stojanové svietidlo Lub je dostupné hneď v niekoľkých prevedeniach. Hlavou rodiny svietidiel Lub je elegantná, štíhlym dojmom pôsobiaca stojaca lampa do obývačky. Svojím matným kovovým stojanom s robustným podstavcom a výškovo nastaviteľným ramenom obháji svoje nenahraditeľné postavenie vo vašom dizajnovom interiéri. Tiež má rada dotyk, pomocou ktorého budete regulovať intenzitu jej svietenia. Vynikne aj tam, kde by ste to nečakali, preto je len na vás, či ho využijete na čítanie alebo spríjemnenie oddychových chvíľ.

 

 

lampa-na-citanie

 

 

VLNENÉ KOBERCE FRILLS

Nápaditosť, nadčasovosť a originálny vzor sú poznávacími vlastnosťami farebného koberca Frills „z pera“ holandského výrobcu Zuiver. Jeho pozdĺžne aplikované strapce nie sú jedinou zaujímavosťou, ktorá tento tkaný koberec odlišuje a robí ho výnimočným. Vlna, použitá na jeho výrobu, udrží v teple nielen vaše nohy, ale aj myšlienky a vzťahy, ktoré sa v prítomnosti koberca budujú. Tento ručne tkaný koberec zútulní váš interiér spolu so svojím mladším bratom – vankúšom Frills, s ktorým vytvoria nerozlučnú dvojicu. Nechajte veci voľne plynúť a oddajte sa pokojnému pohľadu na textúru a farebnú schému meniacu náročnosť dňa na prirodzenú jednoduchosť.

 

kvalitne-koberce-frills

 

 

EXTERIÉROVÝ STÔL METSU

To, že v jednoduchosti je krása, vám potvrdí aj exteriérový stolík Metsu, ktorý sa vďaka svojej univerzálnosti a minimalistickému dizajnu stáva spoločníkom jednoduchých i extravagantných stoličiek a interiérov. Nemusíte sa báť ani jeho umiestnenia v exteriéri, v ktorom vďaka kvalitnej práškovej farbe odolá aj náročným podmienkam. Pevné oceľové telo s kovovým podstavcom umocňujú jeho robustný charakter. Jeho eleganciou nepohrdne ani pohodový náročný pôžitkár. Kaviarenský stolík Metsu poslúži aj ako záhradný bistro stolík či príručný stolík pre vaše domáce návštevy.

 

exterierovy-stol-metsu

 

Spoznajte aj naše ďalšie novinky dizajnového nábytku a neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme!