Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KOVOVÁ STOLIČKA TOLEDO

KOVOVÁ STOLIČKA TOLEDO | BARCELONA DD

Ikonické dizajnové stoličky z lešeteného hliníka

Stolička Toledo je symbolom ľahkosti, všestrannosti, pohodlnosti a formálnej krásy. Jej autor, významný dizajnér Jorge Pensi, pretransformoval tradičnú terasovú  stoličku, do stoličky s pevnými a štíhlymi líniami, ktoré v sebe skrývajú precízne premyslenú konštrukciu a robia ju ergonomicky dokonalou. To všetko v elegantnom leštenom hliníku, pokiaľ hľadáte výnimočný dizajnový kus, stolička Toledo je to pravé pre Vás! Pozrite si tiež polypropylénovú verziu tejto ikony, stoličku Toledo Aire.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Sedadlo a chrbát z eloxovaného a lešteného hliníka, osadená skrutkami z nehrdzavejúcej ocele. Stohovateľá. Vhodná do interiéru aj exteriéru. 100% recyklovateľná podľa medzinárodných štandardov výrobkov s nízkymi emisiami.

AUTOR

JORGE PENSI

kľúčové vlastnosti

resol_toledo_roomfactory_Det1

vysoko komfortná

resol_toledo_roomfactory_Det2

stohovateľná

resol_toledo_roomfactory_Det3

z eloxovaného hliníku

resol_toledo_roomfactory_Det4

ikonický dizajn

O výrobcovi

Španielska značka BARCELONA DD ponúka vyše 50 ročné skúsenosti so spracovaním termoplastov. V jej portfóliu dizajnového nábytku nájdeme zvučné mená ako Jorge Pensi, Joan Gaspar, či Josep Llusca. Výnimočným je aj vlastné laboratórium, kde sa všetky produkty testujú a mieša špecifická zmes ekologického polypropylénu a sklolaminátu pre konkrétny model. Väčšina stoličiek je navyše opatrená UV ochranou pre zabezpečenie farebnej stálosti.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!