Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
25. 02. 2020 • Naše realizácie

Vzorový byt Bory Home 2

Dizajnový nábytok ROOMFACTORY môžete nájsť už aj v nákupnom centre Bory Mall, v ktorom sme zariaďovali vzorový byt k obytnému komplexu Bory Home 2. Trojizbový byt tvorí spojená obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a dve samostatné spálne. Spolu s ostatnými partnermi projektu sme sa snažili vytvoriť ukážkový byt, ktorý klientom poskytne dostatočnú predstavu o ich budúcom bývaní. Dizajnový nábytok od ROOMFACTORY môžete nájsť vo všetkých obytných miestnostiach.

Vzorový byt Bory Home 2

Obývacej izbe dominuje modulárna sedačka JAMES, ktorá vďaka skladbe z rôznych modulov poskytuje užívateľom slobodu v dizajne a zariadení miestnosti. Vyskladať si môžte dvojsedačku aj trojsedačku a vďaka rohovému modulu prakticky akýkoľvek požadovaný tvar. Kreslo ADWIN zaujme na prvý pohľad svojím pepitovým čalúnením. Kompozícia kresla dodá interiéru nádych retro dizajnu. Kvalita, typy látok a prevedenie sú však záležitosťou súčasnosti. Obľúbené konferenčné stolíky CUPID dostupné v pomedenom aj čiernom prevedení sú situované na hravom koberci MAGIC, ktorý vďaka orientácii vlákien hrá rôznymi farebnými odtieňmi.

Detskú izbu sme doplnili štýlovou stoličkou OMG OFFICE, ktorá má vynikajúcu ergonómiu a bočné vedenie sedáku aj opierky chrbta. Vďaka plynovému piestu je otáčavá a výškovo nastaviteľná. V kancelárskom prevedení je dostupná v modrej a sivej farbe, v jedálenskom prevedení až v šiestich farebných odtieňoch. Najnovším prírastkom do modelovej rodiny OMG je fantastické zamatové prevedenie VELVET.

Spálni dominuje okrem priestrannej postele aj koberec GRACE dotupný v dvoch veľkostiach. Ako nočné stolíky sme použili dômyselný HIDE & SEEK, ktorý ponúka aj úložný priestor a mramorový model KARRARA.

Vzorový byt pre bytovú výstavbu projektu BORY HOME 2 nájdete v bratislavskom nákupnom centre BORY MALL v severnej časti smerom na Záhorie.

Jedálenské dizajnové stoličky

Dizajnová sedačka do obývačky

Dizajnové jedálenské stoličky

Dizajnová skrinka do obývačky

Konferenčné stolíky do obývačkyPáčil sa Vám náš článok?
Neváhajte ho zdielať so svojimi priateľmi.

Z našej ponuky

Zuiver Brent jedálenská stolička
229 €
Zuiver Brit LL kožené stoličky
319 €
Zuiver Storm drevený jedálenský stôl
1069 €
Zuiver James sedacia súprava
1210 €
Zuiver Tripod Wood stolná lampa
129 €
Dutchbone Eclipse stojanová lampa
169 €
Zuiver Cupid stolíky do obývačky
299 €
Zuiver OMG Office kancelárska stolička
309 €

Inšpirujte sa

Rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky
Naše realizácie
Rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky
Premiéra filmu Dámsky klub v NC Eurovea
Naše realizácie
Premiéra filmu Dámsky klub v NC Eurovea
Sídlo firmy BLUE BOSON v Bratislave
Naše realizácie
Sídlo firmy BLUE BOSON v Bratislave
Controller: 0.085747957229614 | Run time: 0.095731019973755