Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

JEDÁLENSKÝ STÔL ALAGON

JEDÁLENSKÝ STÔL ALAGON | Dutchbone

Robustný a elegantný stôl z masívu v štyroch veľkostiach

Alagon je sériou stolov v štyroch rôznych veľkostiach, od naozaj veľkého po dosť malý, do každého interiéru. Tento stôl má šmrnc a nepravidelné rohy ako pravý kmeň orechového stromu, aj vďaka výnimočnemu prevedeniu orechovej dyhy. Úzka medzera medzi doskami stola nieje len štýlovým doplnkom, pôsobiacim ako surové drevo, no je taktiež praktickým detailom, pre odvedenie vašich káblov pri práci s notebookom či tabletom. Robustné oceľové nohy udržia váš Alagon stabilný kdekoľvek, vyberte si z dostupných veľkostí a doplňte váš stôl o štýlovú lavičku!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

stôl z 40mm MDF dosky v orechovej dýhe, lakovaná. Nohy z ušľachtilej ocele s čiernou práškovo nanesenou farbou, Max.nosnosť: 140 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_alagon table_roomfactory_Det1

robustná MDF doska

dutchbone_alagon table_roomfactory_Det2

štyri veľkosti

dutchbone_alagon table_roomfactory_Det3

krásna orechová dyha

dutchbone_alagon table_roomfactory_Det4

pevné nohy z ušľachtilej ocele

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!