Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DVOJSEDAČKA KATE

DVOJSEDAČKA KATE | Dutchbone

Pohodlná a elegantná dvojsedačka v štýle Art Deco

Pohodlná, odvážna, ale elegantná: to je to, čo definuje sedačku Kate. Kate ponúka skvelú kombináciu štýlu Art Deco a moderného dizajnu. Táto dvojsedačka je čalúnená príjemným zamatovým poťahom a stojí na subtílnych elegantných kovových nohách s precíznymi mosadznými detailami. Sedačka Kate vynikne v industriálnom či modernom interiéri a je taktiež skvele kombinovateľná so stoličkou, či kreslom Kate.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterový zamat s prešívaním na sedadle a chrbte, > 25.000 Martindale, farebná stálosť 4, Rám z borovicového dreva, výplň PU pena, hustota 30, Čierne nohy s práškovo nanesenou farbou a mosadzným detailom s plastovým ukončením nôh, Max. zaťaženie: 160 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_kate sofa_roomfactory_Det2

subtílne nohy s mosadzným detailom

dutchbone_kate sofa_roomfactory_Det1

prešívanie na opierke

dutchbone_kate sofa_roomfactory_Det4

atraktívny zamatový vzhľad

dutchbone_kate sofa_roomfactory_Det5

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!