Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
22. 07. 2021 • Ako si vybrat?

Príručné a odkladacie stolíky obohatia vašu obývačku | Roomfactory

Príručný stolík je nielen praktický pomocník, ale aj svieži dizajnový doplnok! Poznáte tú situáciu, keď zariaďujete obývaciu izbu, sedaciu súpravu a konferenčný stolík už máte vybratý, avšak stále tomu niečo chýba? Práve ste našli riešenie! Naše príručné stolíky dotvoria atmosféru a poskytnú praktický odkladací priestor práve tam, kde ho potrebujete.

Príručné a odkladacie stolíky obohatia vašu obývačku | Roomfactory

Výhodou týchto stolíkov sú najmä ich úspornejšie rozmery, vďaka ktorým ich môžete kedykoľvek presunúť podľa potreby. A navyše aj dobre vyzerajú. Často preto plnia funkciu akcentu v interiéri. Teda prvku, ktorý svojim materiálovým a tvarovým prevedením príjemne “naruší” a obohatí strohú kompozíciu vášho interiéru.

RETRO PRÍRUČNÝ STOLÍK CELINA

Zuiver Roomfactory dizajnové príručné stolíky


Retro nádych éry zlatých stolíkov, nudné príručné stolíky, traste sa! Celina vám svojou elegantnou hliníkovou doskou so smaltovaným povrchom poslúži v dňoch oddychu i po náročnom dni. Vašich hostí nadchne svojím netradičným vyhotovením so zvýšeným okrajom zakončeným zlatým lemovaním. Ten ladí so železnými nohami, ktoré poskytujú stolíku pevný základ a umocňujú jeho výnimočný vzhľad. Navyše tieto príručné stolíky do obývačky i architektonicky riešených interiérov o svojom majiteľovi prezradia jeho zmysel pre detail a záľubu v unikátnosti bytových doplnkov.

NADČASOVÝ STOLÍK GLAM


Zuiver GLAM príručný dizajnový stolík od holandské výrobcu


Príručné stolíky Glam vás hromia svojou extravagantnou nápaditosťou a dizajnovou eleganciou zároveň. Svojím pôvabom, ktorý podčiarkuje ich smaltovaný oceľový povrch vo vysokom lesku, sa stanú stredobodom každej miestnosti. Spojenie nadčasovosti, lesku a grácie. Ich veľkoleposť zvýrazňuje zlatý lem okraja a zúženej časti hrdla stola. Pevná železná základňa poskytne príručnému stolíku istú stabilitu a my vám garantujeme, že tento neprehliadnuteľný pomocník vám dokonale poslúži nielen pri uložení šálky kávy či vázy s kvetmi.

ŽELEZNÝ TORN SO SKLENENÝMI DOSKAMI


Zuiver Roomfactory dizajnový nábytok príručný stolík


Zažite opäť nádych rokov sedemdesiatych. Avšak v novodobom dizajne, ktorý prináša moderný príručný stolík Torn. Atraktívny a elegantný vzhľad mu dodávajú dymové sklá v matnom zlatom ráme, ktorého asymetrické rozloženie navodzuje pocit akejsi roztrhanosti. Svojimi rozmermi sa okrúhly príručný stolík hodí do menšej miestnosti i veľkej obývačky. Vďaka svojim trom úrovniam sa stane prehľadným miestom na uloženie vašich obľúbených kníh a suvenírov a vôbec sa nenahnevá, keď si naň položíte šálku nedopitej kávy.

PRÍRUČNÝ STOLÍK MATRIX V JEDNODUCHOM GEOMETRICKOM DIZAJNE


Roomfactory Zuiver príručný stolík Matrix


Menej je niekedy viac. O tom vás presvedčí šesťuholníkový príručný stolík Matrix z dielne holandského výrobcu Zuiver. Jeho štíhle kovové telo odeté do precízneho lakovaného prevedenia vás presvedčí o tom, že v jednoduchosti je krása. Vrchná doska v tvare hexagónu sa opiera o trojicu spojených stabilných nôh, ktorých úzky vzhľad nijako neznižuje nosnosť stolíka. Nechajte prehovoriť čisté línie a doprajte si kombináciu viacerých farieb stolíkov vo vašej obývačke.

ELEGANTNÝ MATHISON S ORECHOVOU DYHOUHolandský výrobca Dutchbone rád experimentuje. O tom vás presvedčí aj príručný stolík Mathison. Unikátny dizajn stolíka je zjavný pri pohľade na dva výškovo rozdielne stolíky spojené železnou konštrukciou v jednotný celok. Prirodzene pôsobiaca orechová dyha s letokruhmi umocňuje autentickosť a spojenie s prírodou. Príručný stolík do obývačky tak svojou výraznou eleganciou oživí aj jednoduchý priestor a svojimi jemnými tvarmi a teplými farbami navodí príjemnú domácu atmosféru.

Spoznajte aj naše ostatné príručné stolíky. Máme ich naozaj neúrekom!

Páčil sa Vám náš článok?
Neváhajte ho zdielať so svojimi priatelmi.

Z našej ponuky

Zuiver Cupid stolíky do obývačky
329 € 149 €
Zuiver Glam príručný stolík
239 €
Zuiver Matrix príručný stolík
119 €
WL-Living Celina nočný stolík
129 € 129 €
Dutchbone Torn príručný stolík
229 €
Dutchbone Mathison drevený stolík do obývačky
249 €
Zuiver Oak Tray stolík do obývačky
299 €
Woood Ivar kovový príručný stolík
48 € 36 €

Inšpirujte sa

Komoda do spálne: architekti radia s výberom
Ako si vybrat?
Komoda do spálne: architekti radia s výberom
Písací stôl – ako si vybrať?
Ako si vybrat?
Písací stôl – ako si vybrať?
Stoličky do kuchyne: poradíme vám, ako si vybrať
Ako si vybrat?
Stoličky do kuchyne: poradíme vám, ako si vybrať
Controller: 0.090949058532715 | Run time: 0.10568690299988