Príručný stolík je nielen praktický pomocník, ale aj svieži dizajnový doplnok! 

Poznáte tú situáciu, keď zariaďujete obývaciu izbu, sedaciu súpravu a konferenčný stolík už máte vybratý, avšak stále tomu niečo chýba? Práve ste našli riešenie! Naše príručné stolíky dotvoria atmosféru a poskytnú praktický odkladací priestor práve tam, kde ho potrebujete. 

Výhodou týchto stolíkov sú najmä ich úspornejšie rozmery, vďaka ktorým ich môžete kedykoľvek presunúť podľa potreby. A navyše aj dobre vyzerajú. Často preto plnia funkciu akcentu v interiéri. Teda prvku, ktorý svojim materiálovým a tvarovým prevedením príjemne “naruší” a obohatí strohú kompozíciu vášho interiéru.

RETRO PRÍRUČNÝ STOLÍK CELINA


retro-prirucny-stolik


Retro nádych éry zlatých stolíkov, nudné príručné stolíky, traste sa! Celina vám svojou elegantnou hliníkovou doskou so smaltovaným povrchom poslúži v dňoch oddychu i po náročnom dni. Vašich hostí nadchne svojím netradičným vyhotovením so zvýšeným okrajom zakončeným zlatým lemovaním. Ten ladí so železnými nohami, ktoré poskytujú stolíku pevný základ a umocňujú jeho výnimočný vzhľad. Navyše tieto príručné stolíky do obývačky i architektonicky riešených interiérov o svojom majiteľovi prezradia jeho zmysel pre detail a záľubu v unikátnosti bytových doplnkov.

NADČASOVÝ STOLÍK GLAM


stolik-ku-sedacke-glam


Príručné stolíky Glam vás hromia svojou extravagantnou nápaditosťou a dizajnovou eleganciou zároveň. Svojím pôvabom, ktorý podčiarkuje ich smaltovaný oceľový povrch vo vysokom lesku, sa stanú stredobodom každej miestnosti. Spojenie nadčasovosti, lesku a grácie. Ich veľkoleposť zvýrazňuje zlatý lem okraja a zúženej časti hrdla stola. Pevná železná základňa poskytne príručnému stolíku istú stabilitu a my vám garantujeme, že tento neprehliadnuteľný pomocník vám dokonale poslúži nielen pri uložení šálky kávy či vázy s kvetmi.

ŽELEZNÝ TORN SO SKLENENÝMI DOSKAMI


skleneny-prirucny-stol


Zažite opäť nádych rokov sedemdesiatych. Avšak v novodobom dizajne, ktorý prináša moderný príručný stolík Torn. Atraktívny a elegantný vzhľad mu dodávajú dymové sklá v matnom zlatom ráme, ktorého asymetrické rozloženie navodzuje pocit akejsi roztrhanosti. Svojimi rozmermi sa okrúhly príručný stolík hodí do menšej miestnosti i veľkej obývačky. Vďaka svojim trom úrovniam sa stane prehľadným miestom na uloženie vašich obľúbených kníh a suvenírov a vôbec sa nenahnevá, keď si naň položíte šálku nedopitej kávy.

PRÍRUČNÝ STOLÍK MATRIX V JEDNODUCHOM GEOMETRICKOM DIZAJNE


dizajnove-stoliky


Menej je niekedy viac. O tom vás presvedčí šesťuholníkový príručný stolík Matrix z dielne holandského výrobcu Zuiver. Jeho štíhle kovové telo odeté do precízneho lakovaného prevedenia vás presvedčí o tom, že v jednoduchosti je krása. Vrchná doska v tvare hexagónu sa opiera o trojicu spojených stabilných nôh, ktorých úzky vzhľad nijako neznižuje nosnosť stolíka. Nechajte prehovoriť čisté línie a doprajte si kombináciu viacerých farieb stolíkov vo vašej obývačke.

ELEGANTNÝ MATHISON S ORECHOVOU DYHOU


elegantny-stolik-mathison


Holandský výrobca Dutchbone rád experimentuje. O tom vás presvedčí aj príručný stolík Mathison. Unikátny dizajn stolíka je zjavný pri pohľade na dva výškovo rozdielne stolíky spojené železnou konštrukciou v jednotný celok. Prirodzene pôsobiaca orechová dyha s letokruhmi umocňuje autentickosť a spojenie s prírodou. Príručný stolík do obývačky tak svojou výraznou eleganciou oživí aj jednoduchý priestor a svojimi jemnými tvarmi a teplými farbami navodí príjemnú domácu atmosféru.

Spoznajte aj naše ostatné príručné stolíky. Máme ich naozaj neúrekom!