Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA STITCHED VELVET

STOLIČKA STITCHED VELVET | Dutchbone

Moderné zamatové prevedenie obľúbených jedálenských stoličiek

Zamatovo mäkká a v spoločnosti obľúbená. Taká je stolička do jedálne Stitched Velvet. Získa si vás svojím konzolovým nosníkom s čiernou práškovou farbou. Ten poskytuje robustný základ pohodlnému čalúneniu, aby ste sa naň mohli s pôžitkom usadiť. Pri prešívaní čalúnenia si dal výrobca mimoriadne záležať na detailoch, aby si táto dizajnová jedálenská stolička nenásilne získala priazeň náročného spotrebiteľa. Stačí si len vybrať farbu a nič viac už nebráni stoličke, aby zavítala do vášho domova. Zaručujeme vám, že jej z neho nedovolíte viac odísť.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

čalúnenie a opierky zo 100% polyesteru, odolnosť oteru 100.000 Martindale cyklov, stálosť farieb 4-5, škrupina z preglejky, oceľový rám s práškovo nanesenou farbou, plastové ukončenie nožičiek, max. nosnosť 120 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_stitched-velvet-armchair_roomfactory_Det1

komfortné mäkké čalúnenie

dutchbone_stitched-velvet-armchair_roomfactory_Det2

pevný oceľový rám

dutchbone_stitched-velvet-armchair_roomfactory_Det3

ozdobné prešívanie

dutchbone_stitched-velvet-armchair_roomfactory_Det4

zamatové čalúnenie

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!