Dizajnové skrinky a komody z našej ponuky nie sú bežným spotrebným tovarom, ktorý vás po niekoľkých rokoch unaví a „okuká sa“. Dávame si totiž mimoriadne záležať na ich výbere od overených dodávateľov, ktorí dbajú na originalitu, kvalitu použitých materiálov, ako aj detaily spájania jednotlivých prvkov.

Ponúkame vám širokú škálu produktov, počnúc minimalistickou komodou na podnoži z masívneho dubového dreva, až po ozdobnejšie modely s rybinovým usporiadaním drevených lamiel.  Nevyhýbame sa však ani netradičným materiálom, akými sú oceľ či exotické drevo. Mnohé dizajnové skrinky sú dostupné i na kolieskach, ktoré z nich robia praktický prvok v interiéri a ponúkajú vám slobodu pri ich umiestnení.

Dizajnové skrinky do každého kúta miestnosti

Dominantným motívom našich produktov je ich jedinečný dizajn a využitie kvalitných materiálov, ktoré im dodávajú potrebnú stabilitu a životnosť. Okrem toho, že váš interiér posunú na novú úroveň, stanú sa praktickou súčasťou funkčného vybavenia vašej domácnosti.

  • Moderné komody uľahčia odkladanie vecí a zvýraznia priestor, do ktorého ich umiestnite. Dizajnové skrinky tohto typu sa postupne presunuli zo spálne aj do zvyšných častí bytu. Ich variabilita pritom nepozná hraníc, preto je náročné zovšeobecniť ich ideálny rozmer či počet zásuviek alebo skriniek. Aby však boli nielen estetickým, ale i praktickým doplnkom interiéru, ich šírka by mala dosahovať aspoň 95 cm. V prípade zásuviek dbajte na výšku minimálne 7,5 centimetra a hĺbku najmenej 40 cm. A aby ste pri otváraní skrinky či zásuvky nemuseli v okolí komody všetko presúvať, mali by ste zachovať priestor medzi zásuvkou a ďalším kusom protiľahlého nábytku v šírke aspoň 60 cm. Ak vás priestor limituje, vyberte si z ponuky komôd s posuvnými dvierkami. Kreativite sa navyše hranice nevymedzujú, preto si neváhajte zvoliť hoci aj nerovnomerné rozloženie zásuviek a skriniek, prípadne kombinácie rôznych materiálov či štýlov.
  • Skrinky pod TV umožnia pohodlne vyniknúť kráse obrazovky a prijímaču zároveň zabezpečujú dostatočný prísun vzduchu, čím sa zabraňuje predčasnému skráteniu jeho životnosti. Nami ponúkané dizajnové skrinky pod TV sú pevné a stabilné. Vzhľadom na rastúce požiadavky na veľkosť uhlopriečky u nás nájdete aj rozmerovo veľkorysé modely či obývacie steny. Aby ste si pri sledovaní TV programu čo najviac vychutnali vizuálny i zvukový zážitok, odporúčame vám vyhnúť sa umiestneniu TV skrinky k oknu či oproti nemu, ale neodporúča sa postaviť ho ani na boku sedačky. Dizajnový TV stolík si vyberajte tak, aby sa dal umiestniť priamo pred sedaciu súpravu.
  • Knižnice a policové regály dodávajú interiéru vzdušnosť a vizuálne ho rozširujú. Poslúžia na odkladanie kníh i každodenných drobností. V súlade s minimalistickým dizajnom môže ostať niektorá z políc prázdna, prípadne jej môže dominovať výrazná dekorácia. Nemusíte sa pritom striktne držať symetrickosti či klasického usporiadania. Všimnite si, že svetu políc dominuje unikátne stvárnenie. Stačí ho zladiť s atmosférou domova a vybrať si dizajnové skrinky, ktoré vás svojou nadčasovosťou očaria aj o niekoľko rokov.
  • Dizajnové police na stenu vám vďaka svojmu prevedeniu dovolia, aby ste ich využili aj ako dekoratívne doplnky v ktorejkoľvek miestnosti. Môžete nimi prípadne zakryť problémové či prázdne miesto v priestore. Zatiaľ čo kovové police dominujú v industriálnom štýle, drevené police vyniknú predovšetkým v rustikálnom a klasicky ladenom priestore. Príjemne vás prekvapia i police z mramoru, ktorých robustnosť podčiarkne dizajn vášho domova.
  • Regále na víno z našej ponuky neslúžia len na uskladnenie tohto nápoja, ale plnia i funkciu štýlového doplnku interiéru. Okrem obývacej izby vyniknú i vo väčšej kuchyni či v domácom bare. Skôr než sa vyberiete na prieskum modelov, pouvažujte, koľko fliaš budete štandardne uskladňovať a koľko priestoru si na regál vyčleníte. Môžete si vybrať aj kombinovaný regál s držiakom na vínové poháre, prípadne regál s vitrínou či zásuvkami. A aby sa vašej zbierke vín neskrátila životnosť, vyhnite sa umiestneniu regála v blízkosti vykurovacieho telesa.

dizajnové skrinky

Materiál, ktorý robí dizajnové skrinky zaujímavými

  • Masívne drevo je nepochybne najkvalitnejším materiálom s dlhou životnosťou. Tomuto atribútu zodpovedá aj cenová náročnosť, keďže dizajnové skrinky z pevného bukového či dubového dreva vynikajú jedinečnosťou, ktorú im dopriala sama príroda. O nič menej krásne je aj borovicové drevo, ktoré je však o niečo mäkšie.
  • Dyha patrí k základným materiálom, z ktorých sa vyrábajú dizajnové skrinky. Tvorí ich tenká vrstva masívneho dreva, ktorá ich robí odolnejšími a pomáha im zachovať si tvar aj po mnohých rokoch používania.
  • Laminát je často vyhľadávanou alternatívou najmä pre svoju cenovú dostupnosť. Jeho jednotlivé typy sa líšia v závislosti od vyvíjaného tlaku pri výrobe. Tieto povrchové úpravy vynikajú kvalitou a vydržia niekoľko rokov.
  • Laminované drevotrieskové dosky (LTD) majú na svojej spodnej hrane nanesenú vrstvu melamínovej živice a dekoračného papiera, čo zabezpečuje stálosť farieb. Ich hrany zvyčajne dopĺňa plastová ABS páska.
  • Drevovláknité dosky MDF majú povrch polepený dyhou alebo lakovaný. Často sú na nerozoznanie od drevených povrchov. Ich nižšia cena však zodpovedá kratšej životnosti.

Pri skrinke s vitrínou sa všetky uvedené materiály často kombinujú so sklom. Drevo však môže byť doplnkom, pri ktorom kovové dizajnové skrinky dokážu zjemniť svoj industriálny ráz. Mimoriadne štýlovo a nadčasovo pôsobia dizajnové skrinky s policami z betónu. Pozornosti neujde ani prémiovo spracovaná kombinácia subtílnej kovovej konštrukcie s mramorom.

Zobrazených 1–32 z 199 výsledkov

Show sidebar
Nízka

Dutchbone Denver plechová skriňa – VÝPREDAJ 20%

349,00  281,00  s DPH

Dutchbone Winston konzolový stolík

309,00  s DPH

WL-Living Rob čierny regál na víno

449,00  s DPH

WL-Living Miya biela komoda

629,00  s DPH

WL-Living Miya biela vysoká komoda

649,00  s DPH

WL-Living Jiro dizajnová plechová komoda

649,00  s DPH

WL-Living Jiro plechová skriňa

749,00  s DPH

WL-Living Guuji dizajnový regál na víno

599,00 899,00  s DPH

WL-Living Guuji komoda do obývačky

699,00  s DPH

WL-Living Guuji čierna skrinka s výpletom

499,00 799,00  s DPH

WL-Living Ferre plechová skriňa na kolieskach

569,00 699,00  s DPH

WL-Living Botan kovový regál

449,00 499,00  s DPH

Woood Rijk komoda do spálne

149,00 169,00  s DPH

Woood Rens drevená skriňa do spálne

499,00 769,00  s DPH

Woood Madu dizajnová drevená skriňa

549,00  s DPH

Woood Madu biela komoda

419,00  s DPH

Woood Madu komoda do spálne

399,00  s DPH

Woood Madu drevená knižnica

279,00 299,00  s DPH

Woood Maddox tv skrinka

699,00  s DPH

Woood Jiske kovový regál

549,00  s DPH

Woood Holy mosadzná plechová skriňa

899,00  s DPH
Čierna
Drevo

Woood Gravure komoda do obývačky

979,00 1249,00  s DPH
Čierna
Drevo

Woood Gravure drevená skrinka pod tv

239,00 399,00  s DPH

Woood Gravure dizajnová komoda

599,00 699,00  s DPH
Čierna
Drevo

Woood Gravure drevená skrinka

529,00 599,00  s DPH

BePureHome Framed dizajnový regál

1129,00  s DPH

Woood Finca modulová tv skrinka

189,00 279,00  s DPH

Woood Finca modulová skriňa

299,00 649,00  s DPH

Woood Dian dizajnová čierna skrinka

379,00  s DPH

Woood Caz nástenná skrinka

149,00  s DPH

Woood Caz dizajnová biela skrina

299,00 499,00  s DPH

Woood Benson drevená skrinka pod tv

449,00  s DPH

woood gravure drevena skrinka
Otvorené poice aj úložný priestor

Drevená skrinka GRAVURE

Kombinácia otvorených políc v nepravidelnej kompozícii s uzatvárateľným úložnym priestorom v spodnej časti predurčuje drevenú skrinku Gravure pre mnohostranné využitie. Už ste si ju predstavili u vás doma?